pátek 13. ledna 2017

Změna je život

Když jsem si před víc než měsícem četla tenhle článek u Zuzky, říkala jsem si, že ho můžu z fleku podepsat. A to jsem ještě netušila, že o pár týdnů později budu i já bilancovat.


Moje potřeba být mezi lidmi zvítězila nad potřebou být mezi látkami. Od ledna tedy mé šicí alter ego jede po vedlejší koleji a já po deseti letech doma vyrážím každé všední ráno do práce. Odpoledne se vracím plná dojmů a kluci mi na otázku: "Jak bylo ve škole?" kontrují: "Jak ses měla v práci?" ;) 
Trochu mám vítr z prázdnin a všech těl ulejvárniček ze školy, ale nějak se s tím všichni 4 poperem.

Asi se ptáte, jestli jsem definitivně nezanevřela na šicí stroj a svoji dílu? Nezanevřela. I když je mi jasné, že šití na zakázku bych už nestíhala. Proto u mě v eshopu aktuálně najdete jen to, co mám skutečně skladem. Děkuju všem svým zákaznicím i zákazníkům za přízeň - a že jí za těch 5 let bylo požehnaně! Za všechny nadšené maily i milá osobní setkání ;) A kdo ví, třeba mi ta vedlejší kolej pomůže zhluboka se nadechnout a jednou to zase rozjedu naplno. 


6 komentářů:

 1. Přeji moc příjemnou změnu a hodně sil do dalších bojů a změn. Já teď po mateřské hledám práci a je to šílený boj. Po 6 letech doma se cítím jako tenkrát úplně na začátku nikdo o mě nestojí (myšleno v pracovních nabídkách) a zůstat doma nechci sice šití je moc fajn, ale nedovedu si vůbec představit šít sama v dílně.

  OdpovědětVymazat
 2. Baru, tyhle pocity znám. Přeju, ať se brzy najde něco přesně pro tebe ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Přeji hodně spokojenosti v zaměstnání! Já se už před lety rozhodla nechat si šití na vedlejší koleji a neopustit jistotu vcelku stabilního zaměstnání na kratší úvazek. A mám dojem, že se tak cítím líp, šití mi zůstává spíš koníčkem než nutností:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko, děkuju ;) Kratší úvazek je značka ideál ;)

   Vymazat
 4. Tak at se dari! Super, ze kdyz uz jsi se rozhodla,nasla jsi praci tak brzy! Pekne dny, Iveta

  OdpovědětVymazat