Na počátku bylo dítě, teda vlastně dvě... Jedno v šátku na zádech a druhé na kole. A taky já, bežící za malým cyklistou – jak jinak, než v předklonu. Jednou rukou ho držím za sedačku, aby zas nezbuchnul, druhou se snažím usměrňovat kabelku, ve které mám všechny ty důležitosti jako klíče, mobil, kapesníky..., aby se mi neustále nepřetáčela přímo dopředu a nepletla se po nohy. Neúspěšně.
Takhle by to vážně nešlo!  Potřebuju taštičku, která drží tam, kde má. Vytáhla jsem tedy mužovu starou ledvinku... Upřímně - vzhledově nic moc...a k sukni? Katastrofa! Chtělo by to něco lepšího... něco, co spojí praktičnost ledvinky a krásu kabelky...A Bokovka byla na světě. Malá kapsička, kterou si dík našitému pásku můžu pohodlně připnout knoflíky kolem boků.
elegantní ledvinka
elegantní ledvinka
Od jara do podzimu ji nosím, kde se dá. Ať už vyrážím s dětmi na procházku, s kamarádkou do kavárny nebo na koncert oblíbeného zpěváka ;) Nemusím se totiž bát, že mi kabelku přehozenou přes opěradlo židle vybere nějaká cizí ruka šmátralka. A kvůli těmhle jejím přednostem ji mám doma nejen já.
Je to jediná Bokovka, která by u nás doma prošla ;) A co u Vás?